Wierzymy, że biznes może zyskać dzięki technologii

...dlatego już dziś wybiegamy w przyszłość i dostarczamy Ci technologie jutra.

Jesteśmy polskim producentem reklam LED, które naszym Klientom codziennie pomagają komunikować się z odbiorcami - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nasze produkty wspierają też pracę służb mundurowych, transportu oraz komunikację z Kierowcami.

Z naszymi wyświetlaczami możesz spać spokojnie

Wygoda Klienta to nasz priorytet. W przypadku problemów z wyświetlaczem LED po prostu dajesz nam znać – to my przysyłamy kuriera i dopełniamy formalności.

Nasza domena to dbałość o najwyższą jakość tworzonych produktów. Konsekwentne dążenie do stworzenia produktu z najwyższej półki oraz doświadczenie w branży elektronicznej gwarantuje niezawodność urządzeń NTIinnovations. Już na etapie projektowania przemyśleliśmy wiele rozwiązań i wybraliśmy najlepsze. W efekcie jako pierwszy w Polsce producent wprowadziliśmy na reklamy LED 24 miesięczną gwarancję door-2-door.

Nasza dbałość o sprostanie najtrudniejszym wyzwaniom została gruntownie zweryfikowana podczas wydarzeń, przy których nie ma miejsca na niedoskonałości.

Nasze wyświetlacze obsługiwały Szczyt NATO 2016 w Warszawie

Wszystko czego potrzebujesz by zyskiwać dzięki reklamie LED, przyjęliśmy za standard

Stworzyliśmy linię HD reklam LED o wysokiej czytelności, oferując ją Klientom jako punkt wyjścia

Nabywając szyld LED otrzymujesz niezbędne akcesoria montażowe i przyłączeniowe, polskojęzyczne oprogramowanie i instrukcję, oraz gratis skuteczny marketingowo spot.

Naszą misją od początku jest dostarczenie Klientowi produktu przynoszącego zysk, nie wymagającego wiedzy technologicznej, uciążliwej obsługi, również produktu trwałego oraz odpornego na akty wandalizmu i próby kradzieży.

Zapewniamy wsparcie Klienta obszerną wiedzą z zakresu marketingu w przestrzeni publicznej z pomocą reklam i billboardów LED oraz wykwalifikowaną pomoc techniczną.

3 kolumny wybierz reklame/zostan dystrybutorem/sth else